
Бокс для інструментів 20" чорний пластиковий переносний
370 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (95) 988-56-15
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Тип | Шухляда |
| Виробник | Radius |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 165 мм |
| Довжина | 375 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 512 г |
| Матеріал | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴



