
Контейнер для ягід 190×145×85 мм пластиковий зелений
21 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (95) 988-56-15
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контейнер для ягід 190×145×85 мм пластиковий зелений
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 165 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 151 г |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 ₴



