Манікюрний дорожній набір Soulima 14 інструментів

КОМПЛЕКТ ДЛЯ КОЖНОЇ СИТУАЦІЇ - набір складається з 16 елементів. Футляр + 15 інструментів; для догляду за руками, ногами та обличчям. Нижче наведено детальний список інструментів.
УНІВЕРСАЛЬНЕ ЗАСТОСУВАННЯ - ідеально підходить як для манікюрних салонів, так і для домашнього використання. Він також обов'язково виконає свої функції в естетичній медицині, салонах краси та спа-центрах.
ЗРУЧНИЙ ЧЕХОЛ - увесь набір поміщений в елегантний футляр з кришкою, що замикається. Всередині є спеціальні місця для кожного інструменту. Практичний набір завжди під рукою! Він також ідеально підходить для подорожей - немає ризику, що він відкриється і розсиплеться.

У КОМПЛЕКТІ
- футляр
- щипчики
- шабер для кутикули
- великі кусачки для нігтів
- ножиці
- Кусачки для кутикули
- Маленькі кусачки для нігтів
- Кутові кусачки для нігтів
- пилочка для нігтів
- тример для кутикули
- ніж-шабер x2
- скребок x2
- пристрій для видалення вугрів і прищів, наповнених гноєм
- ложка для чищення вух
СПЕЦИФІКАЦІЯ
- матеріал аксесуара: вольфрамова сталь
- матеріал корпусу: поліуретан
- розміри футляра (Д/Ш/В): 15,5/10/2см
- вага комплекту: 0.217 кг
- вага з упаковкою: 0,219 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Кількість предметів в наборі | 14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.217 г г |
| Висота | 20 мм мм |
| Дзеркало в комплекті | Немає |
| Довжина: | 155 мм мм |
| Заточення | Заводська |
| Кусачки для кутикули | Да |
| Кусачки для нігтів | Да |
| Кусачки для педикюру | Да |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Ножиці для кутикули | Да |
| Ножиці для нігтів | Да |
| Пінцет | Да |
| Рашпиль | Да |
| Стать | Унісекс |
| Тип пилочки по матеріалу | Металева |
| Ширина | 100 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 278,40 ₴









