
Органайзер Nano 3 для дрібних деталей пластиковий 3 секції
33 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 02530T
+380 (95) 988-56-15
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Органайзер Nano 3 для дрібних деталей пластиковий 3 секції
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень/кишень | 3 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 50 кг |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 115 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 ₴






