
Дошка для нарізування Note Cook 246×196×3 мм Складна кухонна Компактна
59 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 05800Х
Компактна та незвичайна кухонна дошка «Note Cook» стане стильним та практичним доповненням вашої кухні. Завдяки продуманій формі, зручно та легко нарізати овочі, фрукти та інші продукти.
На дошці передбачена лінійка для точного нарізання, терка для часнику та отвір для спагеті, що робить її багатофункціональною. Легко мити та зберігати завдяки компактним розмірам і міцному харчовому пластику.
Переваги:
Компактна та зручна для зберігання
Багатофункціональна: лінійка, терка, отвір для спагеті
Легко мити та зберігати
Прямокутна форма з трохи заокругленими краями
Підходить для дому та подорожей
Характеристики:
Розмір: 246×196×3 мм
Вага: 143 г
Матеріал: харчовий пластик
Колір: жовтий, синій, білий, червоний
Тип: складна кухонна дошка
Використання:
Нарізка овочів та фруктів
Подрібнення часнику
Подавання спагеті через отвір
Домашнє та професійне використання на кухні
Як купити:
Оформлення замовлення на сайті або телефоном
Зв'язок протягом 20 хвилин
Відправлення наступного дня після оплати
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 165 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 151 г |
| Колір | Лайм |
| Стан | Нове |
- Ціна: 59 ₴










