
Органайзер для інструментів і дрібниць 355х250х55 мм металік з відділеннями пластиковий
173 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 02321S
+380 (95) 988-56-15
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кріон Плюс |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 355 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 578 г |
| Колір | Металік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 173 ₴









